umu.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Comment on "Maximum likelihood estimation in semiparametric regression models with censored data" by D. Zeng and D.Y. Lin
Umeå universitet, Samhällsvetenskaplig fakultet, Statistik.
2007 (engelsk)Inngår i: Journal of the Royal Statistical Society, Series B, Vol. 69, nr 4, s. 554-555Artikkel i tidsskrift (Annet vitenskapelig) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2007. Vol. 69, nr 4, s. 554-555
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:umu:diva-6444OAI: oai:DiVA.org:umu-6444DiVA, id: diva2:146113
Tilgjengelig fra: 2008-01-08 Laget: 2008-01-08 Sist oppdatert: 2018-06-09bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

de Luna, Xavier

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
de Luna, Xavier
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 179 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf