umu.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Spectrum of certain Banach algebras and $\overline\partial$-problems
Umeå universitet, Teknisk-naturvetenskaplig fakultet, Matematik och matematisk statistik.
2007 (engelsk)Inngår i: Annales Polonici Mathematici, ISSN 0066-2216, E-ISSN 1730-6272, Vol. 90, nr 1, s. 51-58Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2007. Vol. 90, nr 1, s. 51-58
Emneord [en]
holomorphic functions, Banach algebras, corona problem, Shilov boundary
HSV kategori
Forskningsprogram
matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:umu:diva-26547DOI: 10.4064/ap90-1-4OAI: oai:DiVA.org:umu-26547DiVA, id: diva2:272063
Tilgjengelig fra: 2009-10-14 Laget: 2009-10-14 Sist oppdatert: 2018-06-08

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Carlsson, Linus

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Carlsson, Linus
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Annales Polonici Mathematici

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 47 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf