umu.sePublikationer
Ändra sökning
RefereraExporteraLänk till posten
Permanent länk

Direktlänk
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annat format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annat språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On the Dirichlet problem in the Cegrell classes
Umeå universitet, Teknisk-naturvetenskapliga fakulteten, Institutionen för matematik och matematisk statistik.
2004 (Engelska)Ingår i: Annales Polonici Mathematici, ISSN 0066-2216, E-ISSN 1730-6272, Vol. 84, s. 273-279Artikel i tidskrift (Refereegranskat) Published
Ort, förlag, år, upplaga, sidor
2004. Vol. 84, s. 273-279
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:umu:diva-45608OAI: oai:DiVA.org:umu-45608DiVA, id: diva2:432397
Tillgänglig från: 2011-08-03 Skapad: 2011-08-03 Senast uppdaterad: 2017-12-08

Open Access i DiVA

Fulltext saknas i DiVA

Av organisationen
Institutionen för matematik och matematisk statistik
I samma tidskrift
Annales Polonici Mathematici

Sök vidare utanför DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetricpoäng

urn-nbn
Totalt: 21 träffar
RefereraExporteraLänk till posten
Permanent länk

Direktlänk
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annat format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annat språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf